Platforma streamingowa PPV Stream

Godziny pracy BOK: Pon - Pt 8:00 - 15:00    bok@ppv-stream.pl

Już ponad 3 000 zrealizowanych transmisji!

Niezawodny i stabilny streaming, elastyczna oferta, bezpieczeństwo - Możesz nam zaufać!

Platforma PPV Stream

PPV Stream to nowoczesna i funkcjonalna platforma służąca do zamkniętych wydarzeń na żywo („live”). Udostępniamy zabezpieczoną aplikacę do organizacji wydarzenia wraz z systemem płatności oraz panelem klienta, za pomocą którego widz ma dostęp do relacji ze swoich ulubionych wydarzeń. Nadzwyczaj korzystne jest to, iż dzięki naszemu systemowi można całkowicie samodzielnie skonfigurować i prze-prowadzać transmisje z praktycznie każdego rodzaju wydarzeń, w tym kulturalnych, sportowych, szko-leniowych, religijnych czy jubileuszowych.

Zapewniamy:

 • Możliwość własnego brandingu na dowolnej domenie;
 • Możliwość personalizacji formularzy rejestracyjnych;
 • Moduły do różnych systemów płatności: Tpay, PayU, PayPal, Przelewy24 czy Dotpay;
 • Moderowany czat z funkcją wyświetlania treści w Playerze;
 • Ankiety, głosowania oraz wyświetlanie plansz z prezentacją;
 • Możliwość podpinania materiałów szkoleniowych lub reklamowych;
 • Wbudowany system do wideokonferencji;
 • Możliwość tworzenia nieograniczonej ilości pokoji do których można podłączać dodatkowe kanały streamingowe, pokoje do wideokonferencji lub wbudowane narzędzia do interakcji i prezentacji oferty;
 • Szczegółową statystykę oglądalności;
 • Profesjonalny support.

Platforma PPV Stream jest oparta o własne dedykowane serwery streamingowe, rozlokowane w topowych „Data Center” Polski i Europy. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i stabil-ności usług, serwery posiadają stały monitoring oraz gwarantowane zasoby sieciowe na bezpośrednich stykach z największymi operatorami internetu. Posiadamy własny soft do zarządzania usługami streamingowymi, który odpowiada za bezpieczeństwo oraz sterowanie ruchem. Jego celem jest zapew-nienie bezawaryjnego dostarczania sygnału do każdego widza. Posiadamy również możliwość backupu „strumienia” za pośrednictwem różnych serwerów umieszczonych w niezależnych od siebie serwero-wniach. Nasze rozwiązania technologiczne zapewniają stabilny i bezpieczny streaming do nieograni-czonej ilości użytkowników!

Pomoc & FAQ - Tutaj znajdziesz wszystkie informacje

Co to jest platforma PPV Stream?

Platforma PPV Stream to narzędzie umożliwiające przeprowadzenie transmisji w systemie pay per view. Udostępniamy zabezpieczony kanał transmisyjny wraz z systemem płatności i panelem klienta do oglądania transmisji.

Co jest potrzebne do przeprowadzenia transmisji?

Do przeprowadzenia transmisji potrzebujesz:

 • Stabilne łącze internetowe z upload minimum 4Mbps
 • Komputer z programem do streamingu np. OBS Studio
 • Kamera podłączona do komputera
Jak uruchomić transmisje?

Aby uruchomić transmisje należy zalogować się do panelu klienta, ustawić datę i godzinę transmisji oraz określić parametry transmisji. Po dokonaniu wcześniejszych czynności zostanie wygenerowany link RTMP oraz keystream, które należy wpisać do programu do nadawania. UWAGA: możliwość rozpoczęcia nadawania na poszczególny serwer zostanie włączona na 1 godzinę przed zaplanowaną godziną transmisji. W celu wcześniejszego przetestowania usługi należy zwrócić się na adres bok@ppv-stream.pl

Co jeżeli wystąpią problemy z uruchomieniem transmisji?

Nasz support monitoruje każdą transmisję jak i pomaga w konfiguracji nowych. Zawsze możesz na nas liczyć!

Jakie systemy płatności online są dostępne?

Nasz system umożliwia integrację z dwoma systemami płatności online:

 • PayU - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadania konta w PayU oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikację dokonywaną przez Payu.
 • PayPal - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadanie konta w PayPal. Płatności dostępne są od razu po dokonaniu integracji.
 • Tpay - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadanie konta w Tpay oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikację dokonywaną przez Tpay.
Czy platforma ppv-stream.pl pośredniczy w dokonywaniu płatności?

Płatności dokonywane są bezpośrednio na konto klienta, za pośrednictwem oferowanych systemów płatności. Nie pośredniczymy w płatnościach klientów.

Masz Wątpliwości?

Zobacz demo naszego Klienta do oglądania transmisji za pomocą systemu PPV-STREAM!

Create by: ArtDay © 2020 All rights reserved.