FAQ

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje

Platforma PPV Stream

Platforma PPV Stream to narzędzie umożliwiający przeprowadzenie transmisji w systemie pay per view. Udostępniamy zabezpieczony kanał transmisyjny wraz systemem płatności i panelem klienta do oglądania transmisji.
Do przeprowadzenia transmisji potrzebujesz:
 • Stabilne łącze internetowe z upload minimum 4Mbps
 • Komputer z programem do streamingu np. OBS Studio
 • Komere podłączoną do komputera
Plarforma ppv-stream.pl posiada funkcje:
 • zabezpieczenia transmisji - płątnej usługi oglądania treści multimedialnej.
 • hostingu dla transmisji live
Nie, platforma ppv-stream.pl posiada również funkcje zabezpieczenia transmisji przeprowadzanej na zewnętrznych serwerach.

Płatności

Nasz system umożliwia integracje z dwoma systemami płatności online:
 • PayU - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadania konta w PayU oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności.
  Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikacje dokonywaną przez Payu.
 • PayPal - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadania konta w PayPal. Płatności dostępne są odrazu po dokonaniu integracji.
 • Tpay - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadania konta w Tpay oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności.
  Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikacje dokonywaną przez Tpay.
Płatności dokonywane są bezpośrednio na konto klienta, za pośrednictwem oferowanych systemów płatności. Nie pośredniczymy w płatnościach klientów.
Po zamówieniu transmisji należy dokonać płątności na podstawie wystawione faktury proforma. Płątność musi zosytać zaksięgowana na koncie ppv-stream.pl najpóźniej 2h przed transmisją.

Transmisje

Aby uruchomić transmisje należy zalogować się do panelu klienta, ustawić date i godzinę transmisji oraz określić parametry transmisji. Po dokonaniu wcześniejszych czynności zostanie wygenerowany link rtmp oraz keystream którę należy wpisać do programu do nadawania.
UWAGA: możliwość nadawania na poszczegulny serwer zostanie włączona na 1 godzinę przed zaplanowaną godziną transmisji. W celu wcześniejszego przetestowania usługi należy zwrócić się na adre bok@ppv-stream.pl
Nasz support monituruje każdą transmisje jak i pomaga w konfiguracji nowych. Zawsze możesz na nas liczyć!

Community

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

MASZ WĄTPLIWOŚCI?

Zobacz demo naszego klienta do oglądania transmisji
za pomocą systemu ppv-stream!

Nasi Klienci