Platforma streamingowa PPV Stream

Godziny pracy BOK: Pon - Pt 8:00 - 15:00    bok@ppv-stream.pl

Już ponad 3 000 zrealizowanych transmisji!

Niezawodny i stabilny streaming, elastyczna oferta, bezpieczeństwo - Możesz nam zaufać!

Streaming Wideo

Nasze rozwiązania technologiczne zapewniają stabilny i bezpieczny streaming do nieograniczonej ilości użytkowników. Zapewniamy kompleksową usługę opartą na własnej chmurze streamingowej. Wszystkie serwery znajduja się w Europie w nowoczesnych centrach danych. Dzięki tym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dobrą usługę w atrakcyjnych cenach.


Streaming za pośrednictwem platformy PPV Stream jest realizowany w opracowanej przez Apple technologii HTTP Live Streaming (HLS). Jest ona wspierana przez wszystkie nowoczesne przeglądarki, systemy operacyjne i urządzenia. Przekaz został zabezpieczony https z protokołem TLS 1.2 i kluczem 2048 bitów. Obraz dostarczony do serwera rekompresowany jest za pomocą wydajnego ko-deka H264 (MPEG4) i dostępny dla odbierającego w formie trzech strumieni: w wersji SD 360p (1), HD 720p (2), Full HD 1080p (3). Na życzenie klienta oferujemy również streaming w jakości 4K. Serwery, z których korzystamy, znajdują się w różnych „fizycznych” lokalizacjach, co pozwala na usprawnienie i zoptymalizowanie drogi dotarcia „strumienia” do użytkownika.

Streaming może być udostepniony za pomocą skryptu embed który jest specjalnie zabezpieczony dla domeny.

Podstawowe funkcję platformy:

 • streaming wideo
 • archiwizacja nagrania
 • player mobilny
 • osadzanie playera na własnej stronie
 • statystyki wideo
 • zabezpieczenie domenowe
 • jakość Full HD
 • rekompresja wideo
 • Błyskawiczne przekazanie zarejestrowanego materiału filmowego niezwłocznie po zakończeniu transmisji.

  Pomoc & FAQ - Tutaj znajdziesz wszystkie informacje

  Co to jest platforma PPV Stream?

  Platforma PPV Stream to narzędzie umożliwiające przeprowadzenie transmisji w systemie pay per view. Udostępniamy zabezpieczony kanał transmisyjny wraz z systemem płatności i panelem klienta do oglądania transmisji.

  Co jest potrzebne do przeprowadzenia transmisji?

  Do przeprowadzenia transmisji potrzebujesz:

  • Stabilne łącze internetowe z upload minimum 4Mbps
  • Komputer z programem do streamingu np. OBS Studio
  • Kamera podłączona do komputera
  Jak uruchomić transmisje?

  Aby uruchomić transmisje należy zalogować się do panelu klienta, ustawić datę i godzinę transmisji oraz określić parametry transmisji. Po dokonaniu wcześniejszych czynności zostanie wygenerowany link RTMP oraz keystream, które należy wpisać do programu do nadawania. UWAGA: możliwość rozpoczęcia nadawania na poszczególny serwer zostanie włączona na 1 godzinę przed zaplanowaną godziną transmisji. W celu wcześniejszego przetestowania usługi należy zwrócić się na adres bok@ppv-stream.pl

  Co jeżeli wystąpią problemy z uruchomieniem transmisji?

  Nasz support monitoruje każdą transmisję jak i pomaga w konfiguracji nowych. Zawsze możesz na nas liczyć!

  Jakie systemy płatności online są dostępne?

  Nasz system umożliwia integrację z dwoma systemami płatności online:

  • PayU - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadania konta w PayU oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikację dokonywaną przez Payu.
  • PayPal - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadanie konta w PayPal. Płatności dostępne są od razu po dokonaniu integracji.
  • Tpay - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadanie konta w Tpay oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikację dokonywaną przez Tpay.
  Czy platforma ppv-stream.pl pośredniczy w dokonywaniu płatności?

  Płatności dokonywane są bezpośrednio na konto klienta, za pośrednictwem oferowanych systemów płatności. Nie pośredniczymy w płatnościach klientów.

  Masz Wątpliwości?

  Zobacz demo naszego Klienta do oglądania transmisji za pomocą systemu PPV-STREAM!

  Create by: ArtDay © 2020 All rights reserved.