feature
Oferujemy dzwierżawę serwerów streamingowych.

Wysokiej jakości streaming wideo.

Player może być udostępniony za pomocą skryptu embed, który jest specjalnie zabezpieczony dla domeny.

feature

Własna technologia

Prywatne serwery na terytorium Polski i Europy, które posiadają pełen monitoring i gwarancje zasobów.

feature

Elastyczność

Posiadamy dostęp do globalnych serwerów Content Delivery Network, dzięki czemu jesteśmy wstanie zapewnić streaming do nieograniczonej ilości widzów.

feature

Narzędzia do realizacji

Dostarczamy narzędzia do realizacji: monitoring sygnału, multistreaming, integracja z vmix social, panel dla prelegentów i wiele innych.

feature

Monitoring i wsparcie

Wszystkie nasze serwery posiadają stały monitoring i zapewniamy wsparcie podczas transmisji.

Technologia i możliwości

Nasze rozwiązania technologiczne zapewniają stabilny i bezpieczny streaming do nieograniczonej ilości użytkowników. Zapewniamy kompleksową usługę opartą na własnej chmurze streamingowej. Wszystkie serwery znajduja się w Europie w nowoczesnych centrach danych. Dzięki tym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zapewnić Państwu dobrą usługę w atrakcyjnych cenach.

Streaming za pośrednictwem platformy PPV Stream jest realizowany w opracowanej przez Apple technologii HTTP Live Streaming (HLS). Jest ona wspierana przez wszystkie nowoczesne przeglądarki, systemy operacyjne i urządzenia. Przekaz został zabezpieczony https z protokołem TLS 1.2 i kluczem 2048 bitów. Obraz dostarczony do serwera rekompresowany jest za pomocą wydajnego kodeka H264 (MPEG4) i dostępny dla odbierającego w formie trzech strumieni: w wersji SD 360p (1), HD 720p (2), Full HD 1080p (3). Na życzenie klienta oferujemy również streaming w jakości 4K. Serwery, z których korzystamy, znajdują się w różnych fizycznych lokalizacjach, co pozwala na usprawnienie i zoptymalizowanie drogi dotarcia strumienia do użytkownika.

Streaming może być udostepniony za pomocą skryptu embed, który jest specjalnie zabezpieczony dla domeny.

Podstawowe funkcje platformy:

  • streaming wideo
  • archiwizacja nagrania
  • player mobilny
  • osadzanie playera na własnej stronie
  • statystyki wideo
  • zabezpieczenie domenowe
  • rekompresja wideo
feature