Witaj w PPV Stream!

Już ponad 3 000 zrealizowanych transmisji!

Niezawodny i stabilny streaming, elastyczna oferta, bezpieczeństwo - Możesz nam zaufać!

Realizacja transmisji

W ramach naszej oferty współpracujemy z profesjonalnymi firmami, które zajmują się realizacją transmisji live.

tomiceLIVE

Siedziba: Sierakowice, woj. pomorskie

Realizujemy wielokamerowe transmisje na żywo z wykorzystaniem wysokiej jakości kamer Sony i innych. Posiadamy doświadczonych operatorów i realizatorów z możliwością streamignu w jakości 4K. Posiadamy pełne zaplecze w kwesti światła, dźwięku, ujęć z powietrza i wielu innych. Realizujemy wydarzenia różnej tematyki i formatu - od szkoleń i webinarów po koncerty, standup i inne duże eventy.

Jesteśmy otwarci na współpracę i zapraszamy do kontaktu.

Kontakt: www.tomice.live, biuro@tomice.info, tel. +48 665514924

Telewizja Internetowa Śląskie TV

Siedziba: Katowice, woj. śląskie

W branży streamingu działamy od 2014 roku. Regularnie nadajemy na żywo imprezy sportowe: mecze piłkarskie i hokejowe. Na naszych kanałach można było też oglądać futbol amerykański, rugby, tenis ziemny, karate i wiele innych dyscyplin. Realizowaliśmy również transmisje konferencji naukowych, debat, paneli dyskusyjnych. W czasach pandemii realizujemy wirtualne studio, gdzie możemy zdalnie połączyć prelegentów. Posiadamy kilka zestawów streamingowych, jesteśmy gotowi na zlecenia wielokamerowe.

Kontakt: www.slaskie.tv, slaskietv@gmail.com

Treslive.pl

Siedziba: Toruń woj. kujawsko-pomorskie

Od 5 lat realizujemy wysokiej jakości transmisje z wydarzeń sportowych i kulturalnych. Działamy na obszarze całej Polski współpracując z zarówno z zespołami ekstraligowymi jak i amatorskimi.

Kontakt: www.treslive.pl, kontakt@treslive.pl, tel. +48 605 586 956

PIXEL MULTIMEDIA – Twój dostawca usług multimedialnych

Siedziba: Poznań

Od kilku lat działamy na rynku eventowym dostarczając profesjonalną obsługę techniczną zarówno dla organizatorów wydarzeń jak i obiektów. Za nami kilkaset udanych realizacji, w których udział wzięły dziesiątki tysięcy uczestników. Wachlarz naszych możliwości jest bardzo szeroki i rozpoczyna się od wypożyczenia jednego mikrofonu, a kończy na kompleksowej obsłudze wydarzeń dla tysięcy uczestników. Z nami możesz przeprowadzić konferencję lub inne wydarzenie online z wieloosobowym prezydium oraz nielimitowaną liczbą uczestników. Dzięki nam nie musisz martwić się o obecną sytuację na świecie! Zapraszamy do współpracy!

Kontakt: www.pixelmultimedia.pl, biuro@pixelmultimedia.pl, tel. +48 502 608 345

Pomoc & FAQ - Tutaj znajdziesz wszystkie informacje

Co to jest platforma PPV Stream?

Platforma PPV Stream to narzędzie umożliwiające przeprowadzenie transmisji w systemie pay per view. Udostępniamy zabezpieczony kanał transmisyjny wraz z systemem płatności i panelem klienta do oglądania transmisji.

Co jest potrzebne do przeprowadzenia transmisji?

Do przeprowadzenia transmisji potrzebujesz:

  • Stabilne łącze internetowe z upload minimum 4Mbps
  • Komputer z programem do streamingu np. OBS Studio
  • Kamera podłączona do komputera
Jak uruchomić transmisje?

Aby uruchomić transmisje należy zalogować się do panelu klienta, ustawić datę i godzinę transmisji oraz określić parametry transmisji. Po dokonaniu wcześniejszych czynności zostanie wygenerowany link RTMP oraz keystream, które należy wpisać do programu do nadawania. UWAGA: możliwość rozpoczęcia nadawania na poszczególny serwer zostanie włączona na 1 godzinę przed zaplanowaną godziną transmisji. W celu wcześniejszego przetestowania usługi należy zwrócić się na adres bok@ppv-stream.pl

Co jeżeli wystąpią problemy z uruchomieniem transmisji?

Nasz support monitoruje każdą transmisję jak i pomaga w konfiguracji nowych. Zawsze możesz na nas liczyć!

Jakie systemy płatności online są dostępne?

Nasz system umożliwia integrację z dwoma systemami płatności online:

  • PayU - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadania konta w PayU oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikację dokonywaną przez Payu.
  • PayPal - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadanie konta w PayPal. Płatności dostępne są od razu po dokonaniu integracji.
  • Tpay - do uruchomienia płatności niezbędne jest posiadanie konta w Tpay oraz weryfikacja subdomeny przez system płatności. Czas oczekiwania na uruchomienie płatności to minimum 48h ze względu na weryfikację dokonywaną przez Tpay.
Czy platforma ppv-stream.pl pośredniczy w dokonywaniu płatności?

Płatności dokonywane są bezpośrednio na konto klienta, za pośrednictwem oferowanych systemów płatności. Nie pośredniczymy w płatnościach klientów.

Masz Wątpliwości?

Zobacz demo naszego Klienta do oglądania transmisji za pomocą systemu PPV-STREAM!

Create by: ArtDay © 2020 All rights reserved.